O mně

Tento web provozuje a píše Milan. Trvale žije v západních Čechách a díky více než 2 dekádám úspěšné podnikatelské činnosti se považuje za finančně slušně zajištěného. Proto si může se svou manželkou, a někdy i s rodinami svých dvou dospělých synů, každoročně dopřát několik týdnů volna a odletět k moři. Jeho srdce ale po všech cestovatelských zkušenostech patří jednoznačně Řecku.

Řecko se stalo jeho oblíbenou destinací hned z několika důvodů. Jedním z nich je skutečnost, že letecky je to od nás jen několik hodin. Milan a jeho manželka tak společně s oblibou objevují krásy řeckých ostrovů i pevninské části Řecka alespoň jednou do roka. A svou lásku k této fantastické zemi jen utužují.

I přesto, že oba synové jsou již dávno dospělí a mají své vlastní rodiny, Milan jim stále rád připravuje nezapomenutelné společné rodinné dovolené. A jako rodina si pak bezezbytku užívají dnů plných nejen slunce, pláží a moře, ale i třeba výletů za památkami. Cestování do Řecka se již stalo jakousi rodinnou tradicí, jež posiluje pouto mezi Milanem, jeho ženou a rodin jejich synů.

Milanova záliba v Řecku se před několika lety přetavila ve spuštění tohoto blogu o Řecku. Na něm chce sdílet své zkušenosti, rady, tipy a fotografie především se svou rodinou a blízkými přáteli. Je pro něj důležité komunikovat s lidmi se stejným zájmem a rád sdílí své nadšení pro všechno řecké. Současně ale nechce využívat nástrojů a platforem, kde by nemohl být pánem svého obsahu. Na svém webu nejen že píše o řeckých památkách a plážích, ale také o vynikajících kulinářských specialitách, které jsou nedílnou součástí řeckého dědictví a kultury.

Milana těší představa objevování stále nových a nových míst v Řecku. Ať už na řeckých ostrovech, či na pevnině. Jeho současná životní situace mu umožňuje realizovat svou lásku k cestování v podobě takřka pravidelných cest na jih Evropy. Poslední roky Milanova života se nesou ve znamení vášně pro Řecko. Od jeho častých návštěv země se svou ženou přes rodinná dobrodružství až po sdílení informací prostřednictvím svého blogu. Milan je živým dokladem toho, že vášeň je často motorem realizace svých snů.